Xenovac kullanıcısının son içeriği

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  1. Xenovac

Selamın helllo bro:rBlob9:

Selamın helllo bro:rBlob9:
  2. Xenovac

Muah

Muah
  3. Xenovac

1 Dilek Hakkı

Pnp Naptın Ya Hiç Okumadan gelmişsin. :rBlob20:
  4. Xenovac

1 Dilek Hakkı

Sen Ciddimisin :saygılar:
  5. Xenovac

RyzonNW.Batihos.net/Türkiyede ilk Prison Rütbeli Faction/Yarı-op Faction/Herkezi Bekliyoruz

erkutay elmas olmak için mesaj kasıyorsunda bunu biraz daha az belirgin yaparsan güzel olur :rBlob18:
  6. Xenovac

Hytale Blok Mimarisi

bu saray oyunun içinde "hexxit" deki gibi etraf da map şeklinde olursa tadına doyum olmaz. güzel sunum bu arada eline saglık :hype::rBlob40::hype:
  7. Xenovac

Hytale Animasyonları

Benim Pc Kaldırırsa bu güzel oyunu baya iyi olur. iyi bir konu olmuş bu arada:hype:
  8. Xenovac

1 Dilek Hakkı

Merhaba Beyler 1 Dilek hakkınız olsaydı bu ne olurdu paramı şans mı ailecek iyi bir hayat'mı Yoksa Daha farklı şeyler'mi he bu arada şunu söyliyim daha fazla dilek diye sacma cevap vericek lütfen yazı yazmasın lüzumsuz şeylere gerek yok Ben galiba bir karakter yaratıp aklımdan o karakter olmak...
  9. Xenovac

Son Yorumu Atan Kazanır | İlk Forum Oyunu

Pes etmişlerdir
  10. Xenovac

Son Yorumu Atan Kazanır | İlk Forum Oyunu

Hiç Bitmiyen Bir Forum Oyunu Olucak Nasıl Hissediyosunuz
  11. Xenovac

RyzonNW.Batihos.net/Türkiyede ilk Prison Rütbeli Faction/Yarı-op Faction/Herkezi Bekliyoruz

pnp sw açılınca kurucusu yapsın onu banane ben öylesine konu atıyom belki birileri görür gelir diye de buraya gelebilmek için baya bi yere tıklaman gerekiyor yani birisi mc sw aramak istemezse bulamaz asla :D
  12. Xenovac

Portal Hytale Silahlar

Baya İyi Bir Konu Olmuş Hoşuma Gitti
  13. Xenovac

Hytale'i tanıtsanız hangi oyunlara benzetirdiniz?

Benim Hytale'i kesinlikle benzettiğim 3 oyun var onlarda Şunlar. + + = Siz hangi oyunlara benzetiyorsunuz ?