Hytale ücretli mi olacak ?

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

.Lem™

Yeni Üye
B. Moderatörü
9 Ara 2019
6
0
0
Türkiye
1206
Hemen hemen herkesin aklında olan ve kimi insanların bu sorunun cevabını bulamadığını öğrendim ve sizlere bu sorunun cevabını yazmak için bu konuyu açtım.
HYTALE ÜCRETLİ Mİ OLACAK ?

Araştırdığım bazı kaynaklar da Hytale oyunun ücretli olacağı bazı kaynaklarda da ücretsiz olacağı yazıyordu ve bende bu konu üzerine biraz araştırma yaptım ve araştırdığım bilgilere göre Hytale oyunun ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı konusunda kesin bir bilgiye sahip olunmadığını ve Hytale ekibinin durumun gidişatına göre oyunun ücretli olup olmayacağını açıklayacaklarını açıklarını öğrendim. Bu konu ile ilgili ve daha bir çok soruların bulunduğu bu linke sizinde bir göz atmanızın gerektiğini düşünüyorum eğer ingilizce bilginiz fazla değilse sayfaya girdiğinizde sağ üst tarafta bulunan çeviri işaretine tıklayıp otomatik çevir butonuna tıklarsanız dili sizin bulunduğunuz konuma göre çevirecektir. Umarım HYTALE TÜRKİYE'YE yardımcı olabilmişimdir. Zahmet verip bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bunun gibi daha birçok konuyu sizlerle yavaş yavaş paylaşacağım. Hepinize iyi oyunlar dilerim...

KONUDA BAHSETTİĞİM VE BULDUĞUM LİNK

Son düzenleme:

Mucosoft

Mucosoft Sunucuları
Forum Yetkilisi
25 Ara 2018
54
50
415
22
Giresun
Benim fikrime göre Hytale kısmen ücretsiz kısmen ücretli olacak. Yani oynamak ücretsiz olurken oyun içi satın alım olabilir.

• Beğen
Reactions: Beenbigosk

DocileCoot32

Yeni Üye
25 Ara 2019
6
0
0
Bana kalırsa ücretli olsa bile fazlasıyla hak ediyor olacak oyun sadece introsu ile birlikte bile nasıl hypeladı bizleri :)

Semruk

Yeni Üye
Elmas Üye
12 Ocak 2020
21
0
0
Umarım sadece parayla bir yerlere gelinen türden oyunlardan olmaz.
Ama malesef yüksek ihtimalle öyle olacak

• Kazanan
Reactions: Mucosoft

Mucosoft

Mucosoft Sunucuları
Forum Yetkilisi
25 Ara 2018
54
50
415
22
Giresun
Umarım sadece parayla bir yerlere gelinen türden oyunlardan olmaz.
Ama malesef yüksek ihtimalle öyle olacak
Zannetmiyorum, ücretsiz bir oyun olup oyun içi satın alım olabilir. Örneğin oyun parası veya eklenti gibi. Sunucuların ise kendi makinelerinde olacağını ve isteyenler için ayrı bir şekilde açılacağını düşünüyorum.

goodshooter

Yeni Üye
Elmas Üye
29 Ocak 2020
21
0
0
Hytale'nin proje sahiplerinden veya söz sahibi olan biri olsaydım eğer oyunu ücretsiz yapma taraftarında olurdum bunun nedeni ise oyunun az kitlesi olup yavaş yavaş ilerleyeceği şüphesiz. İleride ise premium üyelikler çıkartıp yine Minecraft gibi premium sunucular ekleme özelliği de bulundurulabilir. İnşallah böyle olur.

Castelli

Yeni Üye
Elmas Üye
11 Şub 2020
23
0
0
Ya artık bi çıksın da ücretli veya ücretsiz farketmez. Patladık beklemekten. Keşke önümüzdeki günlerde betasını paylaşsalar. 2021'i beklemek zorunda kalmasak...