Duyuru Hytale Türkiye Moderatör Başvuruları

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HydexTR

Kweebec
Danışman
Elmas Üye
25 Ara 2018
22
31
390
Hytale Türkiye Moderatör Başvuruları

Herkese merhaba. Hytale Türkiye Forumu, oyunu takip eden kitlenin gereksinimlerine yanıt vermek ve topluluk üyelerine eğlenceli bir ortam sağlamak amacıyla her daim çalışmalarına devam etmektedir. Forum siteleri, çeşitli fikirlerin paylaşılabildiği serbest alanlar olduğundan, aktif yetkililer tarafından denetlenmeli ve düzenlenmelidir. Saygı çerçevesinde olduğu takdirde tamamen özgür bir forumda olduğundan emin olan kullanıcıların, yardım ve destek benzeri ihtiyaçlarını takip eden, talep ve isteklerini değerlendiren yönetim ekibinin sağlam temellere oturmasının hayati olduğu aşikardır. Yönetim ekibinin bel kemiği olan moderatörler tamamen gönüllü kişilerden oluşmaktadır. Ekibimize sadece moderatör pozisyonunda yetkili alınmaktadır. Bu yetkililer zaman içerisinde, en iyi moderatör olma yolunda ilerledikleri takdirde ve yönetimin de uygun görmesi durumunda, Forum Yöneticisi pozisyonuna yükselebilirler.

Ekip üyesi olmak isteyen moderatör adayında sadece iki bireysel özellik aranır; bu özellikler, insan onuruna değer vermesi ve yalan söylemiyor olmasıdır.

Moderatörün sorumlulukları aşağıdaki gibidir:
  • Yardım ve destek konularına yanıt vermek.
  • Aktif olarak paylaşım yapmak.
  • Gün içerisinde gelen raporları çözmek ve moderasyon yapmak.
  • Kitle için etkinlikler düzenlemek.

Hytale Türkiye Yönetim Ekibi'ndeki sıralama nasıl?

Site Yöneticisi
Forumun en üst düzey yetkilisidir ve forumla alakalı olabilecek her şeyden sorumludur.

Yönetici, S. Moderatör
Gönüllü ve üst düzey yetkililerdir.

Moderatör
Muhtelif kategorilerde görevleri vardır. İlgili kategorinin aktifliğinden ve tertibinden sorumludurlar. Destek taleplerine dönüt verir, forumda alınacak olan kararlar için oy kullanırlar. Moderatörlerin eğitiminden yönetim sorumludur; bunun yanında her moderatör kendi eyleminden sorumludur. Moderatörler, Hytale Türkiye Takımı'na yalnızca başvuru ile dahil olabilmektedir.

Nasıl başvuru yapabilirim?
Aşağıdaki formu doldurun ve Moderatör Başvuruları kısmından konu olarak gönderin.

Başvuru formu:
Moderatörlük için başvuru yapma sebebiniz nedir? >

Hytale Türkiye için günde kaç saatinizi ayırabilirsiniz? >

Herhangi bir sitede daha önce görev aldınız mı? Ne gibi tecrübeleriniz var? >

Kaç yaşındasınız? >

Öğrenci misiniz ya da mesleğiniz var mı? >

Herhangi bir beceriye sahip misiniz? >

En çok hangi kategorideki yardım sorularına yanıt verdiniz? En az 5 örnek verin. >

Daha önce açmış olduğunuz bir rehber konusunun bağlantısını yapıştırın. >

Bize bir atasözü söyleyin. >

Herkese başarılar dileriz!

Hytale Türkiye, moderatör başvuruları konularını değerlendirme kriterlerini gizli tutar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...