Duyuru Hytale Türkiye Elmas Üyelik

  • Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Pluginsel

★ #Hytale ★
Site Yöneticisi
25 Ara 2018
104
63
515
İtalya
hytale.tc
hytale.png


Hytale Türkiye Elmas Üyelik

Merhaba! Bildiğiniz üzere birkaç gün önce Hytale Türkiye Forumu'nun açılışını yeni tema ile gerçekleştirmiştik ve şimdi ise Elmas Üye grubunu aktif ediyoruz; Elmas Üye hakkında daha fazla bilgiyi buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca ileri ki zamanlarda yeni Hesap Yükseltmesi rolleri dahil olacaktır. Beklemede kalınız!


Bedava Elmas Üyelik

Hytale Türkiye Forumu'nun açılışına özel herkese 15 günlük bedava Elmas Üyelik dağıtmaya karar verdik. Elmas Üye sahibi olabilmek için forum içerisinde 20+ mesaj sayısına ulaşmanız gerekmektedir. Eğer forum içerisinde 20+ mesaj sahibi iseniz gün içerisinde otomatik şekilde 15 Günlük Bedava Elmas Üyelik verilecektir. Fakat Elmas Üyeliğiniz gelmez ise, Forum Destek bölümünden Elmas Üyeliği talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar!
 
Son düzenleme:

Mucosoft

Mucosoft Sunucuları
Forum Yetkilisi
25 Ara 2018
55
50
415
22
Giresun
Merhaba @Pluginsel, başlattığınız bu etkinlik sayesinde forumda aktiflik bir anda yükselecek. Üyeler daha çok mesaj atıp forumu canlandıracak. Fakat atılan mesajların kalitesi de önemlidir. Biri 3 5 sözcük yazar mesaj gönderir, diğeri uzun bir cümle yazar. İnsanlar düşüncelerini anlatırken rahat olmalı. Neyse çok uzattım, kısacası güzel bir etkinlik.
 
  • Beğen
Reactions: Pluginsel

Pluginsel

★ #Hytale ★
Site Yöneticisi
25 Ara 2018
104
63
515
İtalya
hytale.tc
Etkinliğin süresi uzatıldı; 15 Günlük Bedava Elmas Üyelik sahibi 3 Şubat 2019 saat 23:59'da sona erecektir. Eğer 20+ mesaj sahibi iseniz 15 Günlük Bedava Elmas Üyelik başvurusunu Forum Destek bölümünden yapabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Hytale Amca