Hytale Oyun İçi Görüntüler

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.

AtomyTR

Atomcan
Emektar
25 Ara 2018
17
33
390
hytale.png

Merhabalar dostlar! Nasılsınız, iyi misiniz? Bence gayet iyisiniz! Böyle güzel bir günde buraya kadar geldiyseniz sizi bekletmeyelim, hemen başlayalım. Yanınıza bir bardak çay almayı unutmayın!
hoş geldiniz.jpg

Hytale
hytale nedir.jpg

Birçok kişi bu oyunu Minecraft 2 olarak nitelendirse de üzülerek söylemem gerekiyor ki maalesef bu oyun Minecraft 2 değil. Bu oyun Minecraft'da bulunan Hypixel Network adlı büyük sunucunun Hypixel Studios ekibi tarafından geliştiriliyor. Ekip birkaç yıldır bu oyun üzerinde çalışıyor ve projenin bitimine yaklaşıldığı için birçok detay oyuncularla paylaşılıyor. Hytale, bloklarla inşa edilen mini-oyun (minigame) yapımı da dahil birçok eğlenceyi içeren ve kullanımı oldukça basit olan araçların (3. parti yazılımlar hariç) sahipliğini yapan fırından yeni çıkmış (çıkacak) bir oyundur. Minecraft'a benzer yanları olabilir ama bu iki oyun birbirinden oldukça farklıdır.

Hytale Ne Zaman Çıkacak?
yakında.jpg

Maalesef ki bu konu hakkında henüz kesin bir bilgi yok. Ama oyunun 2019'da çıkacağı (1 yıl sonra, anladınız) kesin. Benim tahminim ise Mart ya da Nisan ayı gibi çıkabilir. Ama şu an hiçbir şey kesin değil yani oyunun yaz tatilinde bile çıkma ihtimali mevcut. Sonuçta kimseden habersiz uzun bir süredir bu proje üzerinde çalışıyorlarmış. Kim bilir, belki yarın çıkar?

Hytale'den Görüntüler
Eğer buraya kadar çayınızdan bir yudum alarak geldiyseniz, bizde gelelim asıl konumuza!
Bu yakında çıkacak oyunu oynamayı herkes dört gözle bekliyor. Bizleri heyecanlandıran ise oyunun geliştiricileri tarafından yayınlanan oyun içi görüntüler, insan baktığında direkt olarak oynayası geliyor. O zaman daha fazla bekletmeden direk görüntülere geçelim:
=

=

Karakter oluşturma ekranı!
karakter oluşturma ekranı.jpg

Bu görüntüye bakılırsa, oyundaki karakter oluşturma ekranı gerçekten de detaylı olacağa benziyor. Görüntüde en çok dikkatimizi çeken şey ise kıyafetler ve renk kısmı. Oyuncular istediği şekilde kendi karakterlerinin kıyafetlerini düzenleyebilecekler, üstelik rengarenk bir şekilde!

Birbirinden gizemli haritalar!
haritalar.jpg

Oyunda gerçekten gizemli haritalar var! Eğer yanılmıyorsam görüntüdeki harita Temple of Gala'ya ait. Sanırsam bu bir çeşit zindan gibi bir şey. Zindan mı dedim? Evet dedim, çünkü oyunda zindanlar, tapınaklar ve evren geçitleri gibi harika şeyler mevcut! Oyuncular keşfettikçe, haritalar yapılanacak bu sayede sıkılmayacaksınız.

Crafting (eşya üretme) ve envanter!
crafting-envanter.jpg

Eğer görüntüde gördüğüm şey hakkında yanılmıyorsam bu bir Envanter! Yaşasın! Gerçekten de güzel bir görüntü. İnsan baktıkça derinlere dalıyor! Ama başka bir şey daha var. Görüntü de oyuncunun Iron Sword (demir kılıç) yapmak istediğini anlıyor ve bunun için gerekli materyalleri görüyoruz.

Son olarak oyun içinden bazı görüntüler!
1.jpg

2.jpg

4.jpg

Harika bir şey olacağa benziyor. Bu görüntülerden sonra daha da sabırsız olacağımıza eminim.

Çayınızın bittiğini varsayıyorum ve evet bir konunun daha sonuna geldik. Sizlerin bu konu ve oyun hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum, yorumlarda belirtmeyi unutmayın! Başka bir konu da görüşmek üzere!

Son düzenleme:

Aryus

Yeni Üye
Elmas Üye
1 Ocak 2019
50
8
25
Güzeel bir oyuna benziyor inşallah samp roleplaya benzer ahahah

Hytale Amca

Yasaklı
22 Ocak 2019
103
21
150
Ben şahsen oyunun ilk başta çok tutulacağını ama sonra belki paralı olabileceğini düşünüyorum. Tabii başta ücretsizse.