Hytale İstekler & Öneriler

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Castelli

Yeni Üye
Elmas Üye
11 Şub 2020
23
0
0
Bu başlık altında Hytale'de olmasını istediğimiz özellikler ve içerikleri paylaşıyoruz.

• Beğen
Reactions: Ferid99

Castelli

Yeni Üye
Elmas Üye
11 Şub 2020
23
0
0
Hytale'de görmek istediğim özelliklerden birisi Isınma ve üşüme. Gördüğüm kadarıyla haritamızda çöl ve kar biyomları mevcut. Bunun bir getirisi olmalı gerekiyor diye düşünüyorum. Çölde aşırı güneş altında kaldığımızda karakterimizde yavaşlama olabilir. Önlemek için gölgede kalmalı veya ona uygun giysi giyilmeli (Hasır şapka, kukuletalı cübbe vs.) Aynı durum soğuk içinde geçerli. Üşüdügümüz zaman ateş yanında, kapalı yerlerde ısınabiliriz. Elbisemiz de ona göre olabilir.

• Beğen

Castelli

Yeni Üye
Elmas Üye
11 Şub 2020
23
0
0
Görmek istediğim eşyalardan birisi metal fırını. Bu fırın 2 farklı metalden yeni metal çeşidi yapılmasını sağlıyor. Örnek vermek gerekirse;
1 adet bakır külçesi + 1 adet Alimünyum külçesi = 2 adet Bronz külçesi
1 adet demir külçesi + 1 adet gümüş külçesi = 2 adet çelik külçesi gibi.
Bu şekilde yeni metalleri mağaralarda keşfetmenin yanında; mevcut metallerimizi ''işleyerek'' yeni metallere dönüştürebilmek, daha dayanıklı ve kullanışlı metaller elde edebilmek.

• Beğen

Pepsi

Yeni Üye
22 Mar 2020
5
0
0
Bende grafiklerin daha düzgün tasarlanmasını istiyorum biraz çakma minecraft oyunlarına benzemiş biraz daha güzelleşme ile çözülebilir diye düşünüyorum

Pepsi

Yeni Üye
22 Mar 2020
5
0
0
Birde gezegenlerin biyomların yaratık çeşitlerinin ciddi bir şekilde artmasını istiyorum oyuncu oyunu oynarken herşey tekrarlanmamalı. Bitaz çeşitlilik artsınki oyuncunun oynadıkça oynayası gelsin.

Pepsi

Yeni Üye
22 Mar 2020
5
0
0
Ha bide çok korunaklı yerler biyomların ulaşılması neredeyse imkansız yerlerinde çok büyük devasa bosslar olması gerektiğini düşünüyorum yani tabii bunların arkasındada çok güçlü bir item bulunduran sandıklar oyunu çok ama çok cazip kılar

Pepsi

Yeni Üye
22 Mar 2020
5
0
0
Belki çok şey yazmış olabilirim ama hepsi minecrafttaki en büyük hatalar ve bunları sizin yaşamayıp çok hoş bir oyun olabilmesi için yazıyorum lütfen beni anlıyışla karşılayın söylediklerimi dinleyin.

Pepsi

Yeni Üye
22 Mar 2020
5
0
0
Son olarak minecraftın en büyük hatalarından birkaçı olan çok az karakter kımıldayabilmesi karakter sadece yürüyor başka bişey yapamıyor bunu geliştirmelisiniz ve kılıç, asa gibi aletlerin skilllerini artırmalısınız ha unutmadan hiç işlemsiz piston ve kızıltaşla çalışan (hiçbir işe yaramayan) şeyleri çok güzel bir kullanım şekli ve kullanışlılık getirebilirsiniz. Lütfen bunlar dikkate alınız.

Ferid99

Yeni Üye
13 Nis 2020
1
0
0
14
Azərbaycan
Hytale'de görmek istediğim özelliklerden birisi Isınma ve üşüme. Gördüğüm kadarıyla haritamızda çöl ve kar biyomları mevcut. Bunun bir getirisi olmalı gerekiyor diye düşünüyorum. Çölde aşırı güneş altında kaldığımızda karakterimizde yavaşlama olabilir. Önlemek için gölgede kalmalı veya ona uygun giysi giyilmeli (Hasır şapka, kukuletalı cübbe vs.) Aynı durum soğuk içinde geçerli. Üşüdügümüz zaman ateş yanında, kapalı yerlerde ısınabiliriz. Elbisemiz de ona göre olabilir.
Ve bence oyuncu soğukda korunmak için {İGLO} yapa bilmeli.

Son düzenleme: