Hytale Giysiler

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Brium

Yeni Üye
20 Nis 2019
6
3
0
1027

1028

Hytale Giysiler
Merhabalar, bugün sizlere yeni çıkacak bir oyun olan Hytale hakkında bilgi vereceğim. Hazırsanız direk konuya geçelim.

Nedir Bu Hytale?
Önceden Minecraft oynamışsanız eminim ki Hypixel adını duymuşsunuzdur. Hypixel tarafından geliştirilen bir oyun Hytale daha çıkmadan birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Bazı kişiler tarafından Minecraft 2 olarak anılan bir oyun kendisi. Gerçekten de Minecraft'ı andırıyor bu oyun. Ama bana sorarsanız Minecraft'ın bir üst versiyonu kendisi. Bunun yanında Hytale çıktığı zaman Minecraft'ın birçok oyuncusunu da elinden alacak gibi gözüküyor. Çünkü şu an bile birçok kişi Hytale için heyecanlanmaya başladı. Bakalım Hytale çıktığı zaman tahminler tutacak mı?

Karakter Olayı Minecraft ile Aynı Mı?
Bu konu hakkında aklınıza birkaç soru takılmış olabilir. Öncelikle karakter yapma Minecraft ile hiç benzemiyor. Minecraft'da bulunan skinleri biz çeşitli skin yapma programlarıyla yaparken bu oyundaysa kendi karakterinizi tasarlıyorsunuz. Yani birbirlerinden çok farklılar. Bana sorarsanız Hytale'in sistemi bana göre daha iyi. Çünkü bu sistem ile herkes karakterini daha rahat tasarlayabilecek. Ayrıca Minecraft'da bulunan programlar gibi çeşitli programlara ihtiyaç kalmayacak. Bu da benim Hytale oyununa daha fazla ısınmama yol açıyor.

Karakter Ekranında Neler Var?
Hytale'ı sevmeme yol açan şeylerden birisi de çok çeşitli aksesuarlar sunmuş olması galiba. Ne ararsanız var desek yeridir. Karakterinize birçok şey ekleme imkanına sahipsiniz. Ama ben genel olarak orta çağ konseptini sevdiğim için bana pek hitap etmedi desem yalan söylemiş olmam sanırım. Yine de kıyafetlerin idare eder kıvamda olduğunu düşünüyorum. Aşağıda karakter ekranıyla ilgili bir fotoğraf bulabilirsiniz.
1029

Saçlar
Giysilerin yanında saç, sakal gibi bazı şeyler de mevcut. Yani giysilerin yanında karakterinizin saç stilinizle istediğiniz gibi oynayabilir ve saçınızın rengini değiştirebilirsiniz. Bu konuda gerçekten Hytale'i tebrik etmek lazım. Minecraft'da bu olay yapılsa bile çok güzel durmuyor ve sınırlı oluyordu.

Pelerinler
Bu konuda bir açıklama olmasa da oyunun görsellerinden oyunda pelerin olacağından neredeyse eminiz. Çünkü oyun içi fotoğraflarda karakterlerin bazılarında pelerin olduğunu görmüştük. Aşağıda bunun kanıtını da görebilirsiniz
1030

Gözlükler
Oyunda göz renginizi seçebildiğiniz gibi karakterinize gözlük de ekleyebiliyorsunuz. Bunu da yine oyun içi fotoğraflardan anlayabilirsiniz. Ayrıca karakter ekranında da gözlükle ilgili ufak bir simge var. Yine buradan da bu çıkarıma varabilirsiniz.
1031

Veda
Elimden geldiğince sizlere Hytale hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

• Beğen
Reactions: erkutay

goodshooter

Yeni Üye
Elmas Üye
29 Ocak 2020
21
0
0
Cidden detaylı ve müthiş gözüküyor. Eğer görsellerde olduğu gibi çıkarsa oyun yavaş yavaş tutulacağından şüphem yok.

Castelli

Yeni Üye
Elmas Üye
11 Şub 2020
23
0
0
Oyunun her halinden özenilerek yapıldığı, büyük bir emek verildiği belli oluyor. Umarın hak ettiği değeri görür.