Hytale Gece Tehlikeleri

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.

Unknownloce

Editör / Designer
Emektar
Elmas Üye
18 Ocak 2019
49
61
415
Yalova
www.behance.net
hytale.png

Selam millet! Yeni bir seriye başlamak istedim. Bu seride, Twitter'da yayınlanan mini Hytale haberlerini inceleyip, sizlerle tartışacağım.

İlk haberimizde, 08:10 civarlarında yayınlanan, ''Gece Tehlikesi'' adlı haberimizi biraz gözden geçirip düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım. Sizde mesaj kısmından, ''Bu nedir? Neye benziyor?'' gibi fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Öncelikle biliyorsunuz ki, Minecraft'da gece olunca; zombi, iskelet, örümcek gibi yaratıklar çıkıyor. Aslında bu konum, ''Hytale'de gece olunca neler çıkıyor?'' Adı altında olacak. Hytale Twitter sayfasında, Türkçe anlamıyla ''Gece düştüğünde tehlike her köşesinde dolaşıyor!'' adlı haberi paylaştı ve bir görsel bıraktı. Bir oyuncu ağacın arkasına saklanmış ve bir yaratık onu kovalıyor.

Dzs0FDgXQAA4o1J.jpg

Aslında ben uçan yaratıkları, Minecraft netherde olan yaratık, Ghast'a benzettim. Sadece biraz daha üstünde oynanmış gibi. Kuyrukları sizcede çok benzemiyor mu?

Bir de ağaçların yanında olan yaratıkların şeklini, gardiyanlara benzettim. Acaba karakterimiz onları tek hamlede yere serebilir mi?

Sizin de, görsel hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum!
Haberin kaynağı; https://goo.gl/1oc1NK

''Yaratıkları korkunç bulan bir, Hytale sevdalısı''
1550509778599.png

''Yaratıkları uzaylıya benzeten bir, Hytale sevdalısı''
1550509821074.png

''Yaratıkları ilginç bulan bir, Hytale sevdalısı''
1550510063790.png

• Beğen
Reactions: MinS_ ve Pluginsel