• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Unknownloce

Editör / Designer
Forum Yöneticisi
Elmas Üye
18 Ocak 2019
49
61
415
Yalova
www.behance.net
hytale.png

Selam Hytale severler! Bu konumda, Hytale takipçilerinin, Hytale için çizdiği resimleri ve çizerken ne hissettiklerini sizlere anlatmaya çalışacağım! Kahvenizi hazırlayın ve okumaya başlayın :hype:

variants_blog_cover_5c70346f13d0890017efc5d5_fan_art_showcase_1_header.jpg

Hytale zamandan bu yana tam iki ay önce çıktı. İnanmak zor değil mi? Biz haber paylaştıkça, takipçilerimizin verdiği ilgi bizi epey mutlu ediyor. Biz bu oyuna yaklaşık üç yıldır çalışıyoruz. Her; Tweet, Blog ve Videolar bizim içim çok şey ifade ediyor.

Yaratıcı ve hedefli bir kitlemizin oluşması açıkçası bizler için heyecan verici. Aldığımız her çizim, çizim ekibi ile paylaşıldı. Oyun üzerinde biz çalışırken, çizimleri görmek bizi motive etti. Bu blogda, özellikle zevk aldığımız bazı resimleri paylaşacağız. Resimlerini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz!

LLAMAFREAK'NIN MACERA POSTERİ

Adsız.jpg

Llamafreak'ın bu göze çarpıcı posteri, Hytale'nin macera modu ile düşündüğümüz atmosferi gerçekten etkiliyor. Resimde parlayan bir kılıç ve yanan bir mavi portal görüyorsunuz. Çok gizemli duruyor! Bunların yanı sıra, fotoğraf çeken bir Kweebec'e de ihtiyacımız var. Birlik olmadan Hytale olmaz!

Bu resim, başlangıçta bir video için hazırlandı. Buraya tıklayarak, bu resmin yapılış videosuna gidebilirsiniz.

Llamafreak diyor ki;
"Hyran sanatı için her zaman yukarıda ve öndeyim. Çünkü, yapıtımı geliştirmek ona olan ilgimi yükseltiyor. Hytale kendimi göstermek için, bu mükemmel fırsatlardan biriydi. Bir gün otururken aklıma bir fikir geldi. Amacım epik bir fotoğraf yapmaktı. Bir poster üzerinde çalışmaya başladım."

SLAMMA'NIN FİLM MÜZİĞİ

Slamma, üç farklı payça orjinal müzik parçası üretti. Buraya tıklayarak, 'Subterra'yı dinleyebilirsiniz. Slamma'nın müziğinin Hytale'nin hissini nasıl yansıttığını ve oyunun atmosferini her bir parçaya uydurduğunu bilmek istiyoruz. Hayran kaldık!

Slamma diyor ki;
"Hytale'nin harika ortamları, bana kendi hayran müziğimi yazmak için ilham verdi! Mevcut Hytale müziğinden temaları birleştirmeye çalıştım. Müziği yeraltı ormanının titreşimlerini yapmaya çalıştım."

ROKO'NUN BÖLGE ADLI POSTERİ

Adsız.jpg

Bu eser, Dünya Gen girişimizde ki görünen bir, Hytale bölümünden ilham alındı. 4. bölgenin altındaki yeraltı gölleri ve ormanları. Dünyanın dibinde bekleyen maceralar hakkında fikir veren bir poster.

ROB KAWAEV'NİN EL İLE YAPMIŞ OLDUĞU YANGIN KILICI

Adsız.jpg

Rob Kawaev, YouTube kanalı için Hytale'den ilham alarak, bu yangın kılıcını üretti. Na Moriko tarafından kılıç boyanmıştır. Hytale'i bu gerçek dünyaya girerken görmek, heyecan vericiydi!

Sizde ateş kılıcı oluşturmak istiyorsanız, Rob Kawaev'in YouTubede bu kılıcın nasıl yapıldığına dair videosu var. Buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

AURA'NIN PİKSEL ÇİZİMİ (VARYN VE GAİA)

5c70346c13d0890017efc5c8_aura_varyn.gif
5c70346c13d0890017efc5c6_aura_gaia.gif

Biz sizden sadece resim sanatı istemedik. Sizin gönderdiğiniz farklı tarzda ki şeyler, bizi daha çok mutlu etti! Aura'nın bu piksel sanatı, Varyn ve Gaia'yı yeniden yaratıyor. Kayıp bir 16-bit RPG'den gelen karakterlere benziyorlar!

Aura diyor ki;
"Kendimi iyi gören bir piksel sanatçısı olarak, Hytale'yi çalışmalarımda kullanmak istedim. Hytale kralları, Gaia ve Varyn gibi muhteşem karakterler, piksel sanatı yapmam için beni çok ilgilendirdi."

EZ3Z’İN GİZEMLİ DERECEDEN SEYEHATI

Adsız.jpg

Ez3z'in bu karakter kavramı bir çok kişiliğe sahip. Ayrıcı anlatılacak bir hikayesi varmış hissi veriyor. Gizemli tasarımların, orjinal unsurlarla birleştirilmesini seviyoruz.

Ez3z diyor ki;
"Video oyunlarında ve fantastik dünyada geçen tüccarları her zaman sevdim. Hytale dünyası tüccarların gezmesi için ideal bir yer olarak belirlendi. Alçak gönüllü ve sevimli ama savaş sever bir yaralı resim çizmek, eğlenceli bir fikir olacağını düşündüm. Müşterilerine yaklaşabilir, ancak böyle bir tehlikeli dünyada kendiside tehlikeli olmak zorunda!"

MILKAMELUNA'NIN GİZEMLİ BÜYÜLERİ

Adsız.jpg

Milkameluna'nın bir büyücü sevdaslısı kullanıcı olmasını da çok sevdik. Bu tasarım, gizemli orjinal bir kostüme dahil olması, rüzgar sembolünün şeklini yansıttığını düşünüyoruz. Unutmayın! Bu çok önemli bir parça.

Milkameluna diyor ki,
"Duyuru fragmanının yayınlanmasından bu yana, Kweebec veya Gaia hakkında harika sanat eserleri çizen, harika insanlar gördüm. Ama kimse gizemler hakkında konuşmadı!"

NUFFY'NİN BUZ EJDERHASI

Adsız.jpg

NuFFy'nin heybetli buz ejderhası korkutucu bir duyguya sahiptir. NuFFy'nin ejderha görünmesini nasıl başardığını, biz merak ediyoruz açıkçası.

NuFFy diyor ki;
"Bir bloğun oyun olması şaşırtıcı geliyor! Sadece temel şekillerle yarattığınız harika tasarımlar hakkında ki desteğimi göstermek istedim!"

NANA'NIN TRORK MODELİ

Adsız.jpg

Bu mükemmel Trork modeli, Nana'nın yarattığı birkaç Hytale heykelinden biriydi. Diğerleri arasında, Kweebec'ler ve hatta efsanevi TurboChicken var! Ağaçtaki şarşırmış güvercinler, Trork'un ağzından damlayan tükürükler kadar çok detaylar var bu çizimde!

Nana diyor ki;
"Treyler hakkında ki sıkıntı yüzünden, Trork'ı yeniden yaratmaya mecbur kaldım. Trork, devasa ve korkutucu, özellikle sersem!"

GRAETER’İN 3D VARYN MODELİ

Adsız.jpg

Graeter'in, ''Varyn'' adlı modeli, göze en çok çarpan eserlerden birini, 3D olarak canlandırıyor. Varyn sinsi bir karakter!

Greater diyor ki;
"Hytale'nin web sitesini biraz gözden geçirdikten sonra, oyuna olan sevgimi ifade etmek için bir şeyler yapmak zorunda kaldım."

CIDERCET’İN GAİA'SI

Adsız.jpg

Cidercet'in Gaia'da ki yorumu, karakterin özünü güzelce yakaladı. Gerçek bir masumiyet, gizem ve güç duygusu var. Gaia kim? Neden bu kadar önemli? Size bir ipucu vereceğiz.

Cidercet diyor ki;
"İlk eserim için güzel Gaia'yı çizmeye karar verdim. Gelecekte Hytale'nin karakterlerini ve hayran kitlesini daha fazla çizmek istiyorum!"

Çizim sanatlarını, toplulukta paylaşmaya devam etmek isteriz. Bize göndermek istediğiniz bir parça varsa, Twitter'den ''#hytalefanart'' etileti ile bize gönderebilirsiniz!

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Emektar
25 Ara 2018
33
22
100
Güzel çizimler var bende öyle çizim yapabilsem güzel olurdu. :rBlob24: