• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Koply

Boss
Grafiker
Emektar
25 Ara 2018
201
146
745


hytale-beta.png


Hytale Beta Maili

Herkese selamlar Hytale Türkiye takipçileri. Bu konumda Hytale tarafından beta başvurusunun alındığına dair gelen maili inceleyeceğiz.

Geçtiğimiz haftalarda Hytale Beta Başvurusu adlı bir konu paylaşmıştık. Konu içerisinde anlattığım şekilde beta başvurusunu yaptıktan sonra mail kutumuza herhangi bir posta gelmiyordu. Geçtiğimiz günlerde maillerin bazı kişilere ulaştığına dair duyumlar aldık. Bu duyumları kendi Discord sunucumuzda bulunan arkadaşlarımız bildirdi. Bildirim üzerine posta kutumu kontrol ettiğimde gerçekten de böyle bir mail geldiğini görmüş oldum.

Peki Neyin Nesi Bu Mail?
Bu mail aslında beta başvurunuzun alındığını sizlere bildirilmek için gönderildi. Mailin tasarımını yorumlamak gerekirse sitelerinde olan tasarımı maillerinin tasarımına gayet güzel yansıtmışlar. Fotoğrafta ise oyunda yer alan bir karakter bulunuyor. Oyunun karakterleri de bir hayli ilgi çekici. Daha da uzatmadan hemen gelen mailin içeriğine bir göz atalım.

1548508662586.png


Mailin ilk cümlesinde söylenene göre bu gelen mail, Hytale betasına başarıyla başvuru yaptığımı ve Hytale dergisine kayıt olduğumu onaylıyormuş. Yani oyunun beta versiyonunu test edip edemeyeceğim hakkında bir bilgi verilmemiş. Mail genel olarak bizim beta başvurumuzun onlarca alındığını bildirmek için gönderilmiş. Mail ile son güncellemeleri almak istediğimi seçtiğim için bana Hytale hakkında olan güncellemeler, sitelerinde paylaşılmasına göre daha erkenden mail olarak gelecek.

Hytale ekibinin paylaştıklarına hayran kalan kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Oyunun çıktığı andan itibaren büyük bir kitleye sahip olacağını fragman videosundan da anlayabiliyoruz. Oyunun çıkış tarihi hakkında bilgi verdiğimiz konumuzu incelemek isterseniz konumun sonunda bulunan yararlı linklere bakabilirsiniz!

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir başka konuda görüşmek üzere!

Bu Konulara da Göz Atmak İsteyebilirsiniz!
Hytale Çok Oyunculu
Hytale Ne Zaman Çıkacak?
Hytale Sistem Gereksinimleri
Hytale Arayüz İncelemesi

Hytale vs Minecraft