Hytale Beta Başvurusu

  • Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Koply

Boss
Grafiker
Emektar
25 Ara 2018
201
146
745
hytale.png

Hytale Beta Başvurusu

Hepinize selamlar saygıdeğer Hytale Türkiye ahali. Bu konuda henüz duyurulmuş fakat yayımlanmamış olan Hytale adlı oyunun beta sürümüne nasıl kayıt olacağımızı anlatacağım.

İlk olarak kısaca Hytale adlı oyunun ne olduğunu ve betasında neler olacağından bahsedeyim. Hytale, Minecraft üzerinde kurulu olan , benim gördüğüm oyun içerisindeki en büyük kitleyi elinde tutan ve çok geniş bir oyun yelpazesi olan Hypixel adlı sunucunun geçtiğimiz günlerde duyurduğu oyun denilebilir. Şimdiden oyunu merak ettiğinizi hissedebiliyorum. Hemen aşağıya Hytale'in resmi sitesinde paylaşılan bir oyun içi görüntüyü ekleyerek konuma devam edeyim.

4.jpg


Fotoğraftan da görüldüğü üzere Minecraft'ın verdiği genel zevki, Minecraft'a göre gerçekten daha iyi grafikler ile vereceği muhtemel.
Nedir bu beta sürümü?
Beta sürümü oyunun henüz geliştirilme aşamasında olmasına, geliştirilme aşamasında iken oyunun tam sürümüne daha çok benzeyen haline deniliyor. Beta sürümünden harici Alpha sürümünün olduğunu da düşünmüyor değilim. Beta sürümüne oyun yapımcıları belirli kişileri alıyor ve oyunun daha tam bitmemiş olan beta sürümünü onlarla paylaşıyorlar. Bu beta sürümünün paylaşılması sayesinde oyunun tam sürümü çıkmadan veya tam sürüm güncellemesi gelmeden bu beta sürümünü test etme imkanına sahip olabiliyoruz. Daha çok uzatmadan beta sürümünün başvurusunun nasıl yapıldığına gelelim.

Hytale Beta Başvurusu
Hytale beta sürümü başvurusu için öncelikle Hytale resmi sitesine girmemiz gerekiyor. Resmi Hytale sitesine girmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz. Siteye girince bizi oyun içerisinden güzel görsellerle karşılayan bir sayfa çıkıyor. Bu sayfanın orta bölümlerinde olan "BETA SIGN-UP" yazısına tıklayarak Hytale beta başvuru sürecine girmiş oluyoruz.

hybeta.jpg


Karşımıza gelen sayfada bizden e-mail adresimizi girmemiz isteniyor. Kutucuğa e-mail adresimizi girdikten sonra üzerinde "SIGN-UP" yazan butonuna tıklamamız ile beta başvuru sürecimiz tamamlanmış oluyor.

hymail.jpg


Beta başvurusunda kullandığınız mail adresinize gelişmeler hakkında mailler gönderilecektir. Bu mailler sayesinde gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir başka konuda görüşmek üzere!