Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Werther

Yeni Üye
25 Ocak 2019
2
6
0
flowingtears.png
Flowing Tears nedir?

Flowing Tears, en başlarda Dungeons & Dragons masaüstü rol yapma oyunundan baz alınarak kurulmuş bir Minecraft Role Play sunucusudur. 2013 yılından 2019 yılına kadar belli başlı versiyonlarla açtığımız sunucumuzu Hytale platformuna taşımaya karar verdik.

Sizi diğer sunuculardan ayıran ne?

Bizi diğer sunuculardan ayıran en temel şey sınırsıza yakın görev, macera, gizem ve bulmacadır. İsterseniz sürgün edilmiş ve soyluluğu burada tanınmayan bir savaşçı olabilir, isterseniz asıl amacı insanlar üzerinde deneyler yapmak olan deli bir şifacıyı canlandırabilirsiniz. Yönetim ekibi sizin hayal gücünüze saygı duyacak. Mantık çerçevesinde yapılabilecek olan tüm rollere bürünebilirsiniz.

Peki büyü var mı?

Evet, var. Dungeons & Dragons'ın büyü listesindeki yüzü geçik büyünün hepsi sunucumuzda mevcut. Çıktığınız maceralarda, kütüphanenin yasaklı katındaki kitapların yaprakları arasında gizli tutulmuş tılsımlar yoluyla, şeytani ruhlarla yapacağınız anlaşmalarla kazanma ihtimaliniz olan onlarca büyü ve lanet var.

Macera? Gizem? Biraz daha açar mısın?

Flowing Tears evreni sadece meslek yapıp para kasmaktan ibaret değil. Haritanın tamamı sonu bulunamayacak kadar büyük zindanlar, ganimetlerle dolu mağaralar ve bulunmayı bekleyen hazinelerle dolu. Tüm bunları arıyorken karşınıza birbirinden farklı yaratık ve bulmaca çıkabilir. Tabii ki bunun yerine sıradan bir çiftçi de olabilirsiniz.

Peki çiftçi olursam bütün eğlenceyi kaçırmış olmayacak mıyım?

Hayır. Yönetim ekibi çoğu oyuncu tarafından "sıkıcı" tarzında nitelendirilen çiftçi rolü için bile rol çıkaracak. Kimi zaman tarlanıza dadanacak olan bir yaban domuzuyla uğraşırken, kimi zaman bir hayduttan kaçan genç bir kıza ev sahipliği yapabilirsiniz.

Yapabileceklerim sınırlı mı?

Tabii ki hayır. Bugüne kadar oynadığınız tüm sunucuları unutun. Çıkacağınız maceralarda elde edeceğiniz ganimetler, ormanın ortasında ağaç keserken bulacağınız eski bir sandığın içerisindeki büyülü kolye, tarlanızı ekiyorken rastladığınız antik silahlar gücünüze güç katacak.

Forum Adresi: Eklenecek
Sunucu Türü: Role Playing Game
Sunucu Durumu: Kapalı
Slot Sayısı: N/A​

Natrotm

Yeni Üye
10 Mar 2019
9
0
0
Tam da hytale ortamına uygun bir sunucu ancak optimizasyon çok önemli merakla bekliyoruz.

GavurPaul

Yeni Üye
26 Şub 2019
2
1
0
Minecraft'ta aktif bir şekilde oynamaktaydım zamanında. Hytale'de görmek ayriyetten mutluluk verici.

Aksilikler olmadığı sürece gerçekten bize güzel bir roleplay ortamı sunabileceklerini biliyorum. Başarılar....

• Beğen
Reactions: Natrotm

Hyosuke

Yeni Üye
15 Mar 2019
1
0
0
İstanbul
Bu kadar geniş çaplı bir sunucuyu daha çıkmamış olan bir oyuna gerçekten uyarlayabilecek misiniz? Eğer atıp tutmuyorsanız oldukça güzel.

Werther

Yeni Üye
25 Ocak 2019
2
6
0
Bu kadar geniş çaplı bir sunucuyu daha çıkmamış olan bir oyuna gerçekten uyarlayabilecek misiniz? Eğer atıp tutmuyorsanız oldukça güzel.
Minecraft gibi teknik açıdan sıkıntılı bir oyuna bile uydurabildiysek, Hytale'e hayli hayli uydururuz. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

• Beğen
Reactions: Pascia

Lena

"We're stars and we're beautiful."
4 May 2019
17
7
0
Asgard
Başarılı olacakmış gibi gözüküyor. Açılınca bir uğrayacağım ^-^