Ben Kimim ?

• Gamer.Com.TR
    Oyunculara özgü sosyal medya sitemiz aktiftir! Kaydolmayı unutmayın.
  • Moderatör Alımları Aktiftir
    Hytale Türkiye forumunu yönetmemizde bize yardım edecek ekip arkadaşları arıyoruz! Hemen başvurabilirsiniz! Ayrıca 20 mesaj sayısına ulaşırsanız Elmas Üyelik talep edebilirsiniz!

Sizce Minecraft'ın tanıtım videosu mu daha iyi ? Yoksa Hytale'ın tanıtım videosu mu daha iyi ?

• Minecraft

• Hytale

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

.Lem™

Yeni Üye
B. Moderatörü
9 Ara 2019
6
0
0
Türkiye
Ben bu foruma yeni katılan ve kendimin kim olduğu sizlere açıklamak için böyle bir konu açmak istedim. Ben .Lem™ ve biliyorsunuz 2021 yılında Hytale oyununun çıkacağını biliyoruz ve ben sizler için Hytale'ı araştıracağım ve sizler için konular açacağım bu sitede umarım işinize yarar bir bilgi bulup bana teşekkür etmeyi esirgemezsiniz :D . Oyunu daha geçen gün öğrendim ve Hytale Türkiye'yi araştırdım ve ne yazık ki bu forumu anca buldum bu forumu bizler için açan yetkililere, kuruculara da buradan selam olsun. Böyle bir forum açıp bizleri düşündükleri için onlara ayrıca çok teşekkür ediyorum. Genel olarak: Eğer Hytale çıktığı zaman bir sorununuz olursa beni bu sayfa da bulabilir ve açtığım konularda umarım istediğiniz şeyi bulabilirsiniz. Eğer olursa istediğiniz şeyi bulamazsanız profilimde ki iletişim bölümünden bana ulaşabilir ve sorununuzu belirtebilirsiniz. Zahmet verip bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler HYTALE TÜRKİYE!!!